Małgosia kupiła 4 jednakowe paczki naklejek. Z 20 zł otrzymała 11,40 zł reszty. Ile kosztowała paczka naklejek?

A. 8,60 zł B. 2,85 zł C. 2,40 zł D. 2,15 zł