Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


ewdpakiety

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
ewdpakiety [2015/12/19 22:03]
t.zoltak [ZPDzapis]
ewdpakiety [2016/11/06 21:57] (aktualna)
t.zoltak [EWDogolny]
Linia 3: Linia 3:
 ===== EWDogolny ===== ===== EWDogolny =====
  
-Pakiet zawiera różne użyteczne funkcje, przydatne w pracach nad wskaźnikami EWD (i nie tylko).\\ +Pakiet zawiera różne użyteczne funkcje, przydatne w pracach nad wskaźnikami EWD (i nie tylko).
-Osiągnął pierwszą wersję produkcyjną.+
   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDogolny</​span></​html>​   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDogolny</​span></​html>​
   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDogolny|jego strony na GitHubie]].   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDogolny|jego strony na GitHubie]].
Linia 10: Linia 9:
 ===== EWDdane ===== ===== EWDdane =====
  
-Pakiet zawiera funkcje służące do pobierania ​i zapisywania ​danych z bazy.+Pakiet zawiera funkcje służące do pobierania danych z bazy. Nadpisany nad pakietem [[r_zpd|ZPD]],​ koncentruje się na danych związanych ze wskaźnikami EWD (i ich obliczaniem). Pozwala minimalnym nakładem pisania kodu (i myślenia) uzyskać zestawienia danych niezbędne w procesie obliczania wskaźników EWD, a także zestawienia wartości samych wskaźników w użytecznym formacie.
   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDdane</​span></​html>​   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDdane</​span></​html>​
   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDdane|jego strony na GitHubie]].   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDdane|jego strony na GitHubie]].
Linia 29: Linia 28:
 ===== EWDwskazniki ===== ===== EWDwskazniki =====
  
-Pakiet, w którym zostaną zawarte funkcje używane do estymacji modeli EWD, wyliczania wskaźników EWD oraz ich zapisu do/odczytu z bazy. Póki co bardzo początkowym stadium rozwoju.+Pakiet, w którym zostaną zawarte funkcje używane do estymacji modeli EWD, wyliczania wskaźników EWD i diagnostyki ​własności modeli oraz wskaźników.
   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDwskazniki</​span></​html>​   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDwskazniki</​span></​html>​
   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDwskaznniki|jego strony na GitHubie]].   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDwskaznniki|jego strony na GitHubie]].
Linia 36: Linia 35:
 ===== EWDraport ===== ===== EWDraport =====
  
-Pakiet, zawierający funkcje pozwalające tworzyć ładne raporty opisujące przebieg naszego modelowania. Obecna implementacja,​ jest przejściowa - działa, ale nie jest ani elegancka, ani wygodna (niemniej nie wiadomo, kiedy miałaby być zmieniona na lepszą).+Pakiet, zawierający funkcje pozwalające tworzyć ładne raporty opisujące przebieg naszego modelowania.
   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDraport</​span></​html>​   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​tzoltak/​EWDraport</​span></​html>​
   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDraport|jego strony na GitHubie]].   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​tzoltak/​EWDraport|jego strony na GitHubie]].
Linia 49: Linia 48:
 =====ZPDzapis===== =====ZPDzapis=====
  
-Pakiet odpowiadający za zapis danych (wyników skalowania, ​wyliczonych ​wskaźników EWD) do bazy. Działa w oparciu o ODBC.+Pakiet odpowiadający za zapis danych (wyników skalowania, ​obliczonych ​wskaźników EWD) do bazy. Działa w oparciu o ODBC.
   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​zozlak/​ZPDzapis</​span></​html>​   * Repozytorium:​ <​html><​span style="​color:​ darkblue; font-family:​ monospace;">​https://​github.com/​zozlak/​ZPDzapis</​span></​html>​
   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​zozlak/​ZPDzapis|jego strony na GitHubie]].   * Instalacja/​aktualizacja:​ zgodnie z instrukcjami z [[https://​github.com/​zozlak/​ZPDzapis|jego strony na GitHubie]].
ewdpakiety.1450558996.txt.gz · ostatnio zmienione: 2015/12/19 22:03 przez t.zoltak